O nás

Jak to všechno začalo

V podnikání se pohybuji již léta. Protože jsem studovala angličtinu a viděla smysl v jazykovém vzdělávání, bylo prvním logickým podnikatelským krokem založení jazykové agentury.

Časem mě svět podnikání odvál do oblasti koučování manažerů a jejich obchodních týmů. Byl to pro mne logický posun, protože mne koučování zajímalo, své teoretické i praktické znalosti jsem si prohlubovala na několika kurzech.

Aby vše dávalo smysl

K řízení firmy a koučování zaměstnanců jsem si časem přidala ještě oblast financí. Načerpala jsem velké množství znalostí v oboru financí, získala všechna oprávnění a certifikace.

Jak jsem se více dostávala do tohoto mužského světa, pohltil mne a já zjistila, že to je to ono. Spojit koučink firem s finančním poradenstvím byl ten správný podnikatelský nápad. Posunout podnikatelské myšlenky od nápadu k realizaci, mít osobu, se kterou můžete vše konzultovat a která vám poradí, pomůže.

Doménou firmy Mikulajská jsou finance, protože finance jsou nezbytným stavebním prvkem každého podnikání.

Smysl nejen Vašim financím

V naší firmě Mikulajská, kde dáváme smysl Vašim financím, jsme skloubili dlouholeté zkušenosti získané vlastním podnikáním, praxi v koučinku i finanční poradenství, které dohromady tvoří ideální koncept pro podporu podnikání.

Jde o to dát smysl nejen Vašim financím, ale zejména celému Vašemu podnikání. Poradit tak, aby všechna kolečka zapadla do přesně fungujícího hodinového systému. Aby Vás podnikatelská cesta, kterou  jdete, dovedla do správného cíle, ať už se jedná o rozvoj a hladké fungování firmy, péči o zaměstnance či vybudování značky, která rezonuje se srdci zákazníků.

A v tom Vám pomáháme MY

Mgr. Petra Mikulajská
majitelka a zakladatelka firmy