Kurzy a inspirace

Chcete se v životě posunout dál?


Ve svých seminářích, kurzech a programech nabízím kombinaci tradičních, vědeckých postupů s alternativnějšími přístupy a informacemi. 

Hlavními pilíři jsou:

 🟠 techniky NLP/Neurolingvingvistické programování

🟠 MSBR/Mindfulness-based stress reduction     🟠 sebekoučink       🟠 vedené relaxační techniky

🟠 úzké sepjetí s přírodou    🟠práce s energiemi     🟠 cykličnost   🟠 práce s čísly    🟠 astrologie     

🟠vertikální a horizontální rovnováha

Vybrat si můžete z krátkých seminářů, intenzivních jednodenních setkání i několikatýdenních programů.Každý den se pak můžeme potkat na Instagramu a Facebooku.

Semináře plné barev a radosti

Osobně se můžeme potkat na 90-120min dlouhých seminářích. Věnují se jak tématům, spojeným se sebekoučinkem a mindfulness, tak i dalším tématům, spojeným se seberozvojem, osobním růstem a spokojeným životem v souladu se sebou sama, ostatními, přírodou a veškerenstvem. 

Zážitkové restartovací workshopy

Představte si, že ráno přijedete s plnou hlavou starostí, a po chvíli už ve víru aktivit a nových přátelství, zapomenete úplně na vše. Čeká Vás kombinace přednášek na různá seberozvojová i alternativní témata, praktických workshopů a cvičeni. Večer budete odjíždět zklidnění a natěšení aplikovat nově nabyté do života. 

Webináře

Na seminářích se nemusíme potkávat jen osobně. V online prostoru můžete najít jak záznamy z těch reálných, tak i ty, připravené přímo sem. 

Online kurzy

Připravuji pro Vás i delší rozvojové programy. Jejich součástí je každodenní podpora, online setkání, přednášky a cvičení.

Informace o termínech najdete v aktualitách.