Rozvoj firem a osob

Rozvoj firem a osob

mikulajska_osobni-firemni-rozvojNěkdo vidí smysl podnikání v možnosti vydělat prostředky na živobytí, jiný na podnikání nahlíží jako na jedinou seberealizaci, dalšímu vyrostla pod rukama úspěšná firma vlastně jen šťastnou náhodou, když se chopil příležitosti, která šla kolem.

My si myslíme, že klíčem úspěchu a spokojeného života je to, aby Váš podnikatelský a soukromý život společně dávaly smysl. Podnikání nemusí být pouhou nutností, východiskem z nouze a nepříjemným, ale existujícím zdrojem příjmu.

Jistěže může být formou Vaší seberealizace, ale určitě by nemělo být její jedinou formou. Smysl, neleží v podnikání samém, ale v tom, aby nám přineslo prostředky pro aktivity, které pro nás smysl mít budou.

A samozřejmě musíme být vždy připraveni chopit se příležitosti, která půjde kolem. Štěstí v podnikání opravdu přeje jen těm připraveným.

Rozvoj v osobní i podnikatelské rovině

Význam slova „rozvoj“ může nabýt různých rozměrů. Rozvíjet se jako majitelé můžeme sami nebo naopak rozvíjíme svou firmu, ale většinou jsou tyto strany našich životů propojené.

Možná se Vám v hlavě rodí nový podnikatelský nápad, ale zároveň v sobě řešíte dilema, zda jste právě Vy ten pravý člověk pro podnikání – v tomto případě velmi dobře funguje osobní konzultace spojená s koučinkem.

Možná máte v otázce podnikání jasno, ale naopak potřebujete validovat svůj podnikatelský záměr. I zde existuje mnoho nástrojů, jak s určitou pravděpodobností odpovědět na otázku správnosti Vašeho podnikatelského záměru.

Možná již delší dobu podnikáte a jen potřebujete do žil načerpat novou energii, potřebujete své další kroky probrat s nezávislým externím partnerem, který zhodnotí současnou situaci konkurenčního světa a pomůže Vám navrhnout další efektivní kroky.

Možná je vše v pořádku a jen by Vaše podnikání potřebovalo lidově řečeno „zkontrolovat“. Tím moderním termínem, který však vystihuje podstatu, je výraz audit. Pomůžeme Vám zrevidovat současné nastavení právního, finančního, daňového i marketingového rámce Vašeho podnikání tak, aby vše fungovalo jako na drátku.

mikulajska_individualni_pristupMožná Vás v tomto textu oslovil často se opakující výraz „možná“. Ten používáme záměrně, protože situace každého z Vás je jiná a vyžaduje individuální přístup. Nelze klienty zařadit do škatulek a aplikovat obecná pravidla. Na každého klienta si vyhradíme dostatek času tak, abychom porozuměli jeho životnímu a podnikatelskému příběhu a uměli tak efektivně pokrýt jeho potřeby a přání dalšího rozvoje.

Vybíráme z našich služeb v oblasti rozvoje osob a firem

Zkrátka Vám pomůžeme v tom, aby obě Vaše stránky, osobní i podnikatelská, dávaly smysl. Pro rezervaci času pro Vaši osobní schůzku nás kontaktujte.