Osobní rozvoj

mikulajska-osobni_rozvoj-koucinkLidský život se nám někdy může zdát jako na houpačce, v některých fázích se nám daří a jindy máme pocit, že se nám nedaří vůbec nic. Pokud máte pocit, že jste se v životě dostali  do fáze, kdy se musíte nebo chcete posunout dále, jste na správné adrese.

 

Musíte se nedobrovolně přizpůsobit změnám a novinkám nebo chcete naopak změnit vše Vy?

Nejste si jisti, kterým směrem jít, potřebujete jistou startovní čáru, ze které budete moci vykročit pevným krokem do další, jiné části života?

 

V různých životních fázích se musíme rozhodnout co dál. Volit mezi vysokými školami, zaměstnavateli a zaměstnáními, začít nebo přestat podnikat…..

Pomohou Vám koučink nebo osobní konzultace k rozhodnutí?

Pomocí vhodných koučovacích technik Vám pomůžeme zjistit: kde jste, jaké jsou Vaše možnosti, kam můžete a chcete dojít, a hlavně Vás nastartujeme k prvnímu a dalšímu pevnému kroku na Vaší další cestě. Nebudeme Vám říkat, co máte dělat či co je v dané chvíli nejlepší, ale pomůžeme Vám rozhodnout se.

  • Analyzujeme Vaše schopnosti a kompetence.
  • Pomocí osobních konzultací nebo koučovacích sezení budeme rozvíjet Vás osobní potenciál k dosažení toužebného výsledku, ať již v osobním nebo profesním životě.
  • Pomůžeme Vám správně plánovat a načasovat Vaše kroky.
  • Zjistíme, jaké máte možnosti uplatnění na trhu práce, zda má Váš podnikatelský záměr šanci na úspěch, zda jste tím správným člověkem na podnikání, kterým směrem se máte pracovně vydat.
  • Připravíme Vás na případná výběrová řízení či důležité prezentace, včetně pomoci se zadaným zkušebním úkolem/projektem.
  • Společně budeme hledat smysl v životě i v práci.

Pro zodpovězení dotazů týkajících se osobních konzultací či koučinku nás kontaktujte.